מחשוב
מחודש

קבוצת אולטרייד מובילה את תחום החומרה המחודשת בישראל מזה 17 שנה, ומספקת ללקוחותיה את כל סוגי החומרה – החל ממחשבים ניידים, מחשבים נייחים ותחנות עבודה ועד שרתים, מתגים ומערכות איחסון ותקשורת של מיטב היצרנים המובילים לעסקים בכל סדר גודל.

החומרה המגיעה למעבדות שלנו עוברת תהליך חידוש מוקפד ואיכותי (ISO 9001) ובדיקות איכות מחמירות בטרם מכירתה. כמו כן, כל החומרה המסופקת על ידי אולטרייד מלווה באחריות מלאה, עד 5 שנים, ושירותי מעבדה מלאים.

תחום המחשוב המחודש לא רק מוזיל את עלויות רכיבי המחשוב בעשרות אחוזים, הוא גם תורם לאיכות הסביבה הודות למחזור שנעשה ברכיבים הישנים.

צרו איתי קשר

לקוחות כותבים עלינו

"כשהחלטנו לשדרג את מערכות האחסון שלנו, יצאנו למכרז בו זכתה קבוצת אולטרייד. צוות המהנדסים של אולטרייד היה קשוב לצרכים שלנו לפני ובמהלך הפרויקט. הם התגלו כמקצוענים בלתי רגילים בזיהוי הבעיות ובמציאת הפתרונות במהירות. בטרם הפרויקט היו לנו חששות מההטמעה של טכנולוגיה חדשה – בדיעבד, אני שמח שעשינו זאת".
מורדו אזגורי, מנהל ה-IT מכללת כנרת
"בעזרת אולטרייד אנו מקבלים ערכים גבוהים לציוד אלקטרוני ישן שסיים את תפקידו בארגונינו, וגם דואגים לאיכות הסביבה. אולטרייד מבצעים את כלל התהליך - מאיסוף, דרך מיון והפרדה ועד סיום המיחזור של ציוד הקצה, המחשוב וה-IT על הצד הטוב ביותר".
רוני מדריק, מנהל תחום רכש YES
״בקבוצת שלמה (אפקון, שלמה ביטוח, תדיראן טלקום ומרכז לוגיסטי צריפין) עובדים עם All Trade כשנה וחצי ומקבלים פתרון מלא לשביעות רצוננו בנושא המחשוב בארגון: רכישת מחשבים ומיחזור ציוד אלקטרוניקה, כבלים ומתכות כמו אלומיניום, נחושת וברזל״.
שלומי אוחנה, סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה קבוצת שלמה
"מזה שנים רבות אנו רוכשים מחשבים וציוד תקשורת מחברת אולטרייד. המחירים אכן אטרקטיביים וחווית השירות פשוט יוצאת דופן".
מוטי לוי, CTO תעשיה צבאית
מתעניינים בפתרונות מחשוב מקבוצת אולטרייד? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב מקבוצת אולטרייד?
צרו קשר

X
למידע נוסף צרו איתנו קשר